+48 531 718 556

 szkola@isolamusica.pl

 Wilanów, Oś Królewska 28

ZADZWOŃ TERAZ!

Nasza kadra

Sławomir Popek

Fortepian • Teoria muzyki

Sławomir Popek ​​​jest absolwentem Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, a także
Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Uczestniczył w kursach pianistycznych prowadzonych przez Kevina Kennera. Współpracował z Wydziałem Aktorskim (Specjalizajca Wokalno-Estradowa Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie), 
Teatrem Stu w Krakowie.
Jako aktor brał udział w wielu projektach filmowych i telewizyjnych.
Radość sprawia mu przekazywanie uczniom wiedzy muzycznej ,oraz wspólne poszukiwanie swobody i przyjemności z gry na instrumencie.

Dob​rochna Ciesielska

Fortepian • Teoria muzyki

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku sześciu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze w klasie fortepianu prof. Karola Schmidta. W roku 2007 otrzymała wyróżnienie na XV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Szafarni. W latach 2011-2013 była solistką-pianistką Polsko-Niemieckiej Orkiestry Młodzieżowej. Jest finalistką XXXVII Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki. W 2013 roku otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Zielona Góra za szczególne osiągnięcia w nauce.
Jako specjalistka ds. organizacji kultury i aranżer współpracuje z Lubuskim Biurem Koncertowym. Od roku 2019 jest nauczycielką fortepianu oraz przedmiotów ogólnomuzycznych w warszawskich szkołach muzycznych. Ponadto jest aktywna w rozmaitych przedsięwzięciach, m. in. jako członek Chóru Kameralnego Uniwersytetu Zielonogórskiego "Cantus Humanus"

Seweryn Bogucki

Perkusja • Gitara • Ukulele

Perkusista z osiemnastoletnim stażem gry
i jedenastoletnim doświadczeniem w nauczaniu gry na perkusji. Szerokie muzyczne inspiracje (rock, funk, fusion, jazz, pop, muzyka elektroniczna, filmowa i klasyczna) pomagają mu porusz​​ać się swobodnie w wielu gatunkach, dając możliwość nieskrępowanej improwizacji, wolności w nadawaniu różnorodnej struktury rytmicznej utworu czy budowaniu określonej dynamiki. Nie bez znaczenia jest też umiejętność gry na instrumentach strunowych i klawiszowych. 
Z kolei do gry na gitarze inspirował swoich najbliższych już 20 lat temu (wtedy zaczął łapać pierwsze akordy). Do nauczania podchodzi kreatywnie, tak aby zachęcać uczniów do realnie osiągalnych postępów. W wolnych chwilach zajmuje się produkcją muzyczną (wszystkie ścieżki nagrywa osobiście). Cenne doświadczenie studyjne i sceniczne zebrał podczas gry w kilku składach na pograniczu rocka, funku, jazzu i soulu, a także w zagranicznym zespole gospelowym. Obecnie pracuje z zespołem nad autorskim materiałem. Dzielenie się z uczniami pasją i doświadczeniem daje mu prawdziwą satysfakcję.