+48 531 718 556
szkola@isolamusica.pl
Wilanów, Oś Królewska 28
ZADZWOŃ TERAZ!
Edukację rozpoczęła w wieku 4 lat dzięki zaangażowaniu swojej mamy. Już wówczas wtedy dała swój pierwszy koncert.Wpłynęło to na kształtowanie wrażliwości oraz zainteresowań na początkowym etapie rozwoju. Rozbudzone pragnienie obcowania ze sztuką, miłość do muzyki, szacunek dla pracy oraz nieustanna potrzeba pogłębiania wiedzy stały się fundamentem na którym wzrastała i rozwijała się prawdziwa pasja. Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Bytomiu, a następnie naukę kontynuowała w Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz w Krakowie. Warsztat pianistyczny doskonaliła podczas kursów mistrzowskich m.in. u Andrzeja Pikula, Bronisławy Kawalli, Iriny Rumiancewej, Haliny Czerny-Stefańskiej, Kevina Kennera. Jest laureatką wielu konkursów o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim. Oprócz działalności muzycznej od kilkunastu lat, z powodzeniem, uczy gry na fortepianie, prowadzi zajęcia z kształcenia słuchu oraz wprowadza najmłodsze dzieci w świat muzyki podczas zajęć grupowych. W pracy dydaktycznej pragnie przekazać uczniom zamiłowanie do muzyki i sztuki. Uważa, ze rozwój wrażliwości muzycznej jest istotnym elementem edukacji. Największą radość sprawia jej uśmiech uczniów i zadowolenie z pokonywania kolejnych etapów nauki gry na fortepianie.
Sławomir Popek jest absolwentem Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, a takżeWydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.Uczestniczył w kursach pianistycznych prowadzonych przez Kevina Kennera. Współpracował z Wydziałem Aktorskim (Specjalizajca Wokalno-Estradowa Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie), Teatrem Stu w Krakowie.Jako aktor brał udział w wielu projektach filmowych i telewizyjnych.Radość sprawia mu przekazywanie uczniom wiedzy muzycznej ,oraz wspólne poszukiwanie swobody i przyjemności z gry na instrumencie.
Absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych I i ll im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej - Klasy fortepianu, wieloletnia chórzystka, pasjonatka muzyki.Jako chórzystka była laureatką w licznych konkursach, festiwalach i kongresach krajowych oraz zagranicznych. Brała udział w przygotowaniu i wystawieniu musicali "Zamek na Czorsztynie" i "Skrzypek na dachu".Uwielbia dzielić się pasją i wiedzą ze swoimi podopiecznymi. W pracy pedagogicznej ceni sobie zaangażowanie, profesjonalizm oraz przyjazny kontakt z uczniami. Podczas zajęć najważniejsza jest dla niej dobra atmosfera, radość z grania i indywidualne podejście do ucznia.
Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku sześciu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze w klasie fortepianu prof. Karola Schmidta. W roku 2007 otrzymała wyróżnienie na XV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Szafarni. W latach 2011-2013 była solistką-pianistką Polsko-Niemieckiej Orkiestry Młodzieżowej. Jest finalistką XXXVII Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki. W 2013 roku otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Zielona Góra za szczególne osiągnięcia w nauce.Jako specjalistka ds. organizacji kultury i aranżer współpracuje z Lubuskim Biurem Koncertowym. Od roku 2019 jest nauczycielką fortepianu oraz przedmiotów ogólnomuzycznych w warszawskich szkołach muzycznych. Ponadto jest aktywna w rozmaitych przedsięwzięciach, m. in. jako członek Chóru Kameralnego Uniwersytetu Zielonogórskiego "Cantus Humanus"
Aleksandra Lamparska swoją edukację muzyczną rozpoczęła w Fundacji im. Józefa Elsnera w Warszawie– w klasie śpiewu solowego. W roku 2021 ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim – gdzie uzyskała edukację z zakresu pedagogiki, prowadzenia zespołów oraz metodyki nauczania śpiewu. W roku 2023 ukończyła studia drugiego stopnia na kierunku Muzykologia na Uniwersytecie Warszawskim. Aleksandra Lamparska to aktywna zawodowo wokalistka – w latach 2019-2023 współpracowała z takimi zespołami jak Chór Cantores Varmienses przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz Sienna Gospel Choir. Aleksandra tworzy również muzykę autorską. Oprócz swojej działalności muzycznej naucza emisji głosu – podczas lekcji stara się przekazać uczniom swoją pasję oraz miłość do muzyki.
Swoją edukację rozpoczęła w Szkole Muzycznej w Kijowie (Ukraina), następnie kontynuowałaedukację w Kijowskim Państwowym Instytucie Muzyki im. R.M. Gliera. Wtedy brała udział w konkursach Ogólnoukraińskich oraz Międzynarodowych. Po studiach w Kijowie rozpoczęła naukę na Akademii Muzycznej im. St.Moniuszki w Gdańsku, której obecnie jest absolwentką. W trakcie studiów uczestniczyła w wielu projektach orkiestrowych— koncerty studenckiej orkiestry symfonicznej w Gdańsku, Katowicach, Łodzi; koncerty muzyki filmowej; Festiwal Gospel 2019 w Gniewie; warsztatach orkiestrowych — I i II Międzynarodowe Spotkanie Młodych w Warszawie (2019) i w Krakowie (2020).W 2019 roku grała w orkiestrze, która towarzyszyła rodzinie Pospieszalskich w trasie koncertowej „Kolędy Pospieszalskich”.
Muzyka zajmuje ważne miejsce w jego życiu od najmłodszych lat. Już jako dziecko dawał wiele koncertów.W trakcie swojej edukacji uczył się grać nie tylko na wiolonczeli, ale również na gitarze klasycznej i fortepianie. Doświadczenie wyciągnięte z pozostałych dwóch instrumentów pozwoliło mu na jeszcze większe poszerzenie horyzontów w grze na wiolonczeli. W trakcie swojej edukacji muzycznej kształcił się pod kierunkiem wybitnych wiolonczelistów.Studia magisterskie ukończył w klasie prof. Marcina Zdunika i mgr Macieja Kułakowskiego, natomiast studia licencjackie w klasie prof. Andrzeja Bauera, dr hab. Bartosza Koziaka i mgr Magdaleny Bojanowicz-Koziak.Dodatkowo swoje umiejętności rozwijał w trakcie kursów mistrzowskich pod okiem takich wiolonczelistów jak: Pieter Wispelwey, Julius Berger, Gabriel Schwabe, Stefan Popov czy Kazimierz Michalik. Występował w wielu salach koncertowych w Polsce, Belgii, Niemczech, Szwecji i na Ukrainie. Oprócz koncertowania z repertuarem typowo wiolonczelowym istotną rolę w jego życiu odgrywa improwizacja klasyczna i jazzowa, aranżowanie utworów oraz komponowanie.
Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w Państwowej Szkole Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie w klasie klarnetu. Następnie ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Kształciła swój warsztat wokalny w klasie wokalistyki jazzowej w ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie.Występowała u boku takich muzyków jak: Szymon Madej, Joachim Mencel, Bogdan Hołownia, Anna Madej, Marcin Pospieszalski, Tomas Sanchez. Tworzyła zespół Polskiej Sceny Muzycznej w Lizbonie podczas ŚDM w 2023 roku oraz tworzy zespół muzyczny Strefy Chwały Festiwal. Podczas lekcji śpiewu stara się odkrywać z uczniem jego talent poprzez indywidualne podejście i dobrą atmosferę. Uwielbia dzielić się swoją pasją i spojrzeniem na muzykę. Chce pomóc uczniowi odnaleźć się w muzycznym świecie.
Pianistka, kameralistka, kompozytorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Jako chórzystka, solistka nagrała 3 płyty z krakowskim zespołem kameralnym Lege Artis, m.in. z utworami Grzegorza Turnaua zaaranżowanymi a cappella na specjalne zamówienie zespołu. Jako pianista - akompaniator współpracowała z Polskim Narodowym Chórem Młodzieżowym podczas mistrzowskich lekcji śpiewu.Od lat zajmuje się pracą pedagogiczną ucząc gry na fortepianie w szkołach muzycznych.Współpracuje z Filharmonią Narodową dając liczne koncerty edukacyjne dla dzieci.