+48 531 718 556

 szkola@isolamusica.pl

 Wilanów, Oś Królewska 28

ZADZWOŃ TERAZ!

Bronisław Szałański

Saksofon

Profesjonalny muzyk jazzowy w klasie saksofonu, dyplomowany w Guildhall School of Music and Drama w Londynie.

Od 1996 roku komponuje, improwizuje  oraz jest performerem i liderem wielu projektów muzycznych. Saksofonista w zespołach z różnych stron świata (Chicago, Dublin, Barcelona), twórca muzyki do filmów, dokumentów i pokazów mody. Dyrektor artystyczny oraz realizator nagrań i producent.

Nauczyciel z pasji lubiący przekazywać wiedzę, dzielić się doświadczeniem oraz wspierać młodych artystów w ich ścieżce kariery.

Anatolina Żak

Flet • Jazz

Flecistka jazzowa, absolwentka wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie prof. Jerzego Jarosika. II stopień szkoły muzycznej na flecie klasycznym skończyła w OSM I i II st im Karola Szymanowskiego we Wrocławiu w klasie Elżbiety Hołowiak-Ziółek. Współpracowała z takimi muzykami jak Paweł Palcowski, Arek Skolik, Maciej Kitajewski, Tomasz Białowolski, Marcin Pater, Arek Wiech. Uczestniczka warsztatów i prywatnych zajęć z czołowymi muzykami polskiej i światowej sceny jazzowej; Grzegorzem Nagórskim, Marcinem Kaletką, Pawłem Palcowskim, Jarosławem Bothurem, Billem McBirnie. Aktywnie koncertująca, płynnie poruszająca się w stylistykach swing oraz latin jazz jak i w muzyce klasycznej. Aktualnie współpracująca z zespołami Big Roll Band i folkowo-rockowym "Turnioki". Obecnie jest w fazie przygotowań do nagrania pierwszej solowej autorskiej płyty.